Sofita Oy

Tarjoamme täydentävän työvoiman ja suorarekrytoinnin palveluja, jotka vastaavat joustavasti kuntien tarpeeseen sosiaalityöntekijöistä, psykologeista ja sosionomeista.

Ota meihin yhteyttä

Sofitan tiimi & yhteystiedot

Emmi Elovaara

Palvelujohtaja, Sosiaalityöntekijä (VTM)

040 636 1222
emmi.elovaara@sofita.fi

Rebecca Svahn

Aluepäällikkö, Sosiaalityöntekijä (VTM)

Pirkanmaa, Kanta- ja Päijät-Häme, Uusimaa ja Kymenlaakso

040 048 0899
rebecca.svahn@sofita.fi

Noora Halonen

Aluepäällikkö, Sosiaalityöntekijä (YTM)

Lappi, Pohjois-Pohjanmaa, Kainuu, Pohjois- ja Etelä-Savo, Keski-Suomi sekä Pohjois- ja Etelä-Karjala

040 628 1593
noora.halonen@sofita.fi

Kata Vertio

Aluepäällikkö Sosiaalityöntekijä (VTM)

Varsinais-Suomi, Satakunta, Keski- ja Etelä-Pohjanmaa ja Pohjanmaa 

040 552 2009
kata.vertio@sofita.fi

Sohvi Rantala

Erityisasiantuntija, Psykologi (PsM)


sohvi.rantala@sofita.fi

Outi Lehtisaari

HR-assistentti

040 4840479
outi.lehtisaari@sofita.fi

Mikko Ailoranta

Erityisasiantuntija, Sosiaalityöntekijä (VTM)


mikko.ailoranta@sofita.fi

Ralf Hjorth

Toimitusjohtaja

040 323 9055
ralf.hjorth@sofita.fi

Yhteydenotto

 

Ota meihin yhteyttä

Tilaa uutiskirje

Tilaa Sofitan uutiskirje! Uutiskirjeessämme kuulet ensimmäisten joukossa uutisista Sofitalla ja tulevista tapahtumista!

Tilaa uutiskirje