Sofita Oy

Tarjoamme täydentävän työvoiman ja suorarekrytoinnin palveluja, jotka vastaavat joustavasti kuntien tarpeeseen sosiaalityöntekijöistä, psykologeista ja sosionomeista.

Ota meihin yhteyttä

Sofitan tiimi & yhteystiedot

Emmi Elovaara

Palvelujohtaja, Sosiaalityöntekijä (VTM)

040 636 1222
emmi.elovaara@sofita.fi
Lue Emmin esittely

Noora Halonen

Aluepäällikkö, Sosiaalityöntekijä (YTM)

Keski-Suomi, Etelä- ja Pohjois-Savo, Pohjois-Karjala, Kainuu ja Lappi

040 628 1593
noora.halonen@sofita.fi
Lue Nooran esittely

Kata Vertio

Aluepäällikkö Sosiaalityöntekijä (VTM)

Varsinais-Suomi, Satakunta, Etelä-, Keski- ja Pohjois-Pohjanmaa ja Pohjanmaa

 

040 552 2009
kata.vertio@sofita.fi
Lue Katan esittely

Rebecca Svahn

Aluepäällikkö, Sosiaalityöntekijä (VTM)

Pirkanmaa, Kymenlaakso, Päijät-Häme, Etelä-Karjala, Itä-Uusimaa, Kerava ja Vantaa

040 048 0899
rebecca.svahn@sofita.fi
Lue Rebecan esittely

Anu Mäkelä

Aluepäällikkö, sosiaalityöntekijä (YTM)

Länsi- ja Keski-Uusimaa, Helsinki, HUS ja Kanta-Häme

044 715 4496
anu.makela@sofita.fi

Outi Lehtisaari

HR-asiantuntija

040 4840479
outi.lehtisaari@sofita.fi
Lue Outin esittely

Jenni Lomski

Verkosto- ja viestintävastaava/Sosionomi (YAMK)

041 506 1918
jenni.lomski@sofita.fi

Sohvi Rantala

Erityisasiantuntija, Psykologi (PsM)


sohvi.rantala@sofita.fi

Ralf Hjorth

Toimitusjohtaja

040 323 9055
ralf.hjorth@sofita.fi

Jani Raespuro

Asiantuntija, Sosiaalityöntekijä (YTM)

040 558 9402
jani.raespuro@sofita.fi

Timo Nurmela

Asiantuntija, Sosiaalityöntekijä (YTM)


Katja Pietarinen

Asiantuntija, Sosiaalityöntekijä (YTM)


Ninni Hänninen

Asiantuntija, Sosiaalityöntekijä (YTM)


Annika Erikson

Asiantuntija, Sosiaalityöntekijä (YTM)


Yhteydenotto

 

Ota meihin yhteyttä

Tilaa uutiskirje

Tilaa Sofitan uutiskirje! Uutiskirjeessämme kuulet ensimmäisten joukossa uutisista Sofitalla ja tulevista tapahtumista!

Tilaa uutiskirje